pustomytnyk: (Default)
[personal profile] pustomytnyk
і шо вам розказати? сьогодні я нікого не вбив, не вигадав ліки від раку і не осягнув проствітлення.

як ми їхали на Захід-фест.
Заїхав до мене на роботу Микола на своїй машині. Ну, кльово, посідали, а машина не заводиться. Акумулятор сів. Мій співробітник під'їхав, але в нього прикурювач — акумуляторні дроти — був короткий, а ми не хотіли бавитися зі штовханням-розвертанням машини, тому вирішили зачекати на Миколиного вуйка, який мав під'їхати. Дядя Юра приїхав і... навчив нас заводити машину зі штовхача. Заїхали до Олі на соковий завод, забрали її, і доїхали до Родатичів. Потім він загнав її назад до Городка, щоб спробувати зар'ядити акум (не помогло, ліл). Потім, коли верталися, я, втомлений, голодний, невиспаний, кілька разів невдало штовхав машину; і на останньому — дальше ми б забили — поштовху віри машина таки завелася. Я сів у машину і сказав: „*важко дихаючи* Тобі, Микола, пощастило. Бо був би пижджений“.

на Заході були цікаві люди. Дуже приємна перекладачка Катерина, з якою ми вигадували суперсили, і потішний апостол Ваня, який розказував, як вони з Михальцовом в молодости посилали міліціянтів під три чорти.
в перший же день я зачепив око об гілочку і воно пекло ще цілий день, а на наступний день ми пішли торчати під „1914“ і я ПРоЗРіВ. А в останні дні я погано харчувався і на мене напала срачка, буває. Взагалі, музики я майже не слухав, якось не було настрою, якщо я чув, що вже виступає якийсь кльовий гурт, мені було просто ліньки йти. Тим паче, виступи постійно зсувалися то на пів години вперед, то назад.
я радий, що поїхав.

----
останнім часом сняться багато снів, але я їх не пам'ятаю, але чомусь здається, що вони приємні. Наприклад, недавно снилося, що в якомусь приміщенні я бавлюся в СтарКрафт 2, а потім випадково своїми телекінетичними силами розбив скляні двері пляшкою кока-коли. Виявилося, що це аптека, і я помагав цьоцям з аптеки закрити двері простирадлом.

Profile

pustomytnyk: (Default)
pustomytnyk

November 2016

S M T W T F S
  12345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 09:58 pm
Powered by Dreamwidth Studios