pustomytnyk: (Default)
[personal profile] pustomytnyk
„Обколються своїми псилоцибами і шугейз друг друга в сладж.“

стандартно автобусом добрався до Електричної Полонини. На око людей було так само, як і минулого року. Приїхав досить пізно, вже грали перші гурти.

цього разу розклав намет трохи далі, ніж минулого разу, в лісі не так просто знайти місце. Вперше розкладав свій намет без сторонньої допомоги. Якось справився. А смішно, що вдома не міг його знайти, оперативно позичив його в Боді, заодно забравши спальник у Міхала. Вже перед від'їздом знайшов свій намет.

мене попередили, що від грибів може тошнити, тому варто запивати тим, що й горілку. Насправді, вони виявилися без смаку. Тобто, думаю, солома схоже смакує. Це мене розчарувало, хіба можна упоротися соломою?
Рекомендована доза 3-4 грами. Я з'їв десь 4-4,5 грами.

пішов на концерт. З собою взяв трохи грошей, щоб можна було щось купити в кафешці, і ліхтарик, щоб потім в темноті знайти намет. Не впевнений, скільки часу пройшло, десь 30-40 хв. Якби знав, що буде так гребти, не пробував би в таких умовах.

1 -- зсув (shift)

відчув млявість, навіть подумав, чи бува не присісти мені. Підійшов трохи ближче до сцени, почало пробивати на сміх. Час від часу робив глибокі вдихи. Бачив, що ноги трохи трясуться. Стояв трохи справа від сцени.

тож, зліва верхівки дерев і небо, переді мною вар'юють люди і стоїть сцена, над сценою небо і верхівки дерев, справа стоять кілька яток, в яких продавали сувенірчики і мерч, за ними ліс. Під ногами подекуди гола земля, подекуди трава.

з цього моменту і наступні, мабуть, 2 години я просто стояв на місці.

спочатку було просто цікаво. Виконавці і публіка перед сценою стали плоскими і схожими на голограми. Потім, наприклад, трохи прозорими, і здавалося, що можуть проходити один крізь одного. Здається, помічав, що в кронах дерев і землі проявляються якісь однакові шаблонні частини. Кажу здається, бо це все погано пам'ятається, мов сон. Раз здалося, що по витоптаній трава на землі пройшов імпульс чорного кольору. Я не сприймав картину цілісно. Тобто, я міг зосередитися тільки на тому, на що дивлюся. І коли переводив погляд, скажімо, зі сцени на публіку, то здавалося, ніби все трохи видозмінилося, ніби я зі сценою стрибнули в трохи инший паралельний світ.

[важко розділено описати враження і видіння]

взагалі, публіка були найцікавішим видовищем на цьому етапі. Люди, які метушаться навколо, нагадували уривки з кліпу. Знаєте, як ото з'являється якийсь образ, і поступово затухає. Так само люди з'являлися десь нізвідки і кудись зникали. Був чувак, в якого на кофті ззаду був намальований така психоделічна голова лева. Було феєрично, коли прямо з цієї голови виринали люди. Читаючи, можна подумати, що відбувалося чорті-що, але насправді не було галюцинацій якихось нових образів. Це був радше монтаж з того, що я бачу, обрізаний, або навпаки розширений фантазією.

було відчуття вшарености. Що музиканти і публіка *шарять*, і все роблять так, що всі досягнули піку кайфу. Музика здавалася супервдалою.

потім я зрозумів, що почався піздєц. Тобто, я стою і розумію, що це все, хай і з уривків реальних образів, відбувається в моїй голові. Тобто я бачу якусь дівчину біля себе, і розумію, що насправді вона в цей момент може щось до мене говорити, а я цього не усвідомлюю. Більше того, може бути що я десь лежу, мене відкачують, я вже ще бачу перед собою якісь зациклені образи. Це лякало. Мені стало здаватися, що всі навколо звертають на мене увагу, зиркають на мене і перешіптуються. Тобто, зрозуміло, що люди навколо розмовляли між собою, а я боявся, чи не говорять вони про мене. Але я геть нічого не розумів, що вони говорили. Розумів якісь окремі слова. І то певно половину з них я вифантазував.

був момент, коли здавалося, що всі навколо шепчуться на якісь незрозумілій мові, або просто белькочуть. Крім цього була ще одна слухова галюцинація: гул. Кулька разів чув якийсь наростаючий гул, який доходив до кульмінації. Можливо так мій мозок доповнював музичні враження. На початку були також тілесні галюцинації. Здавалося, що тіло, хребет, може робити якісь неприродні вигини в боки. Руки я тримав у кишенях, здавалося, що мої пальцями я можу чіпати далеко за кишенями. Був момент коли язиком я торкався піднебіння і здавалося, що я торкаюся десь всередині голови або аж десь поза головою. Падав легкий дощ, иноді дуже виразно, зосереджено, відчував краплі, які стікають по лиці. Був момент, коли відчув присмак крові в роті, і це налякало, бо подумав, що вкусив себе за язик чи губу і не усвідомлюю цього [насправді нічого собі не зробив].

тож, боячись привертати увагу, боячись, щоб все не стало ще гірше, я просто стояв. mmmmaximum stoned. Я хіба що трохи розглядався, рухав очима, і сміявся, коли всі сміялися з якогось старого дядечка, який шось кричав до музикантів. Мабуть, щоб вони додали шміру. Я зрозумів, що я вже відділений від реальности. Тобто, я не знав, що відбувається в реальности. Я не міг ясно мислити, але в голові пролітали аналогії: blackbox, ізольованість і неповнота системи. Я намагався зловитися за якісь якірці, що могли вказувати на те, що відбувається в реальности. Переді мною стояв чувак у камуфляжній куртці і з пляшкою води. Він довгий час стояв переді мною і це давало привід вважати, що він такий реальний, що він справді стоїть переді мною. Що не скажеш про різних дивних людей, яких я бачив. Дівчина в рожевих кросівках. Вона справді була? Якщо була, то чи справді взута в такі кросівки? Я не знав, які з облич справжні. Бачив, як чувакові переді мною передали якийсь малий пакетик. Теж не можу ствердити, чи це було насправді.

це підкочувало мені приступи паніки. Але я розумів і переконував себе: все вказує на те, що все добре. Якщо перед очима досі сцена, якщо музиканти міняються, значить, я все ще стою там де й стояв, концерт відбувається як і планували, значить я живий і не посіяв паніку. Бо якби я, скажімо, сидів, або кудись пішов, то образи би помінялися. Це було важливо — розуміти, що я ще живий. Розумів, що якби я вмер, то зараз би не споглядав видіння. Я живий, концерт продовджується, значить все не так вже й погано. Тут почалися нові страхи. А що якщо я зараз поводжуся неадекватно? Якщо я бігаю голий і викрикую якісь дурниці? Панічно згадував якісь речі, за які мені соромно (включно з напрягами на роботі). Я міг орієнтуватися тільки на людей навколо, тому постійно зиркав на них.

вечоріло. На ятках запалили свічки. Групка людей біля мене розкурювали щось із дивних люльок, запалюючи запальничкою. Перестрибував між різними думками. Захоплювала думка поділитися цим з деякими людьми. Було відчуття безмежної власної наївности. Не пам'ятаю, що ще я думав.

я благав, щоб це нарешті завершилося. Щоб мене нарешті відпустило і настало завтра. Регулярно поглядав на небо, щоб зрозуміти, чи час тече. Бо иноді здавалося, що час зациклився. Грали Shiva the Destructor, музика була божественна, але я дивився на їхнього гітариста і розумів, що бачитиму його вічно [потім я його зустрів і розповів про це, це його потішило]. Те, що музика була кльова і жила своїм життям, а не піддавалася моїй волі, теж вказувало, що реальність все ще існує, і я її сприймаю.

падав дощ. Було холоднувато. На верху сцени були розвішані гірлянди жарівок, які плавно блимали червоним, вони заворожували. Нарешті почало трохи відпускати. Я час від часу дивився на свої груди. Кофта була в краплинках води. Мені було приємно, що я виразно бачу краплинки і що зі мною все добре.

2 -- доповнена реальність

коли стемніло, я почав ходити. Але це майже напевно був паралельний світ. Принаймні, люди в ньому не розмовляли. І я був всемогутній. Я відчував, що можу робити все, що захочу у цьому світі. Наприклад, ґвалтувати дівчат і ходити по сцені. Але я вагався, бо не було ясно, чи все це якось спряжене з реальністю чи ні. Я виліз і пройшовся по сцені. Це дуже нагадувало сон. Руки були примарними. Люди щось кричали, підбадьорювали, я пройшовся по сцені зістрибнув з иншого боку.

уявляю, як кріпово я виглядав, коли просто намотував петлі навколо людей і мовчки вдивлявся в їхні обличчя. Падав на карімат біля якихось людей, вони двічі питалися, чи в мене все добре. Я не знав, чи вони реальні. Головне, що мені було тепло біля них.

розумів, що головна моя місія це дожити до завтра. Для цього ідеально було б завалитися в якийсь намет. Я взяв у руки свій карімат (або чужий? чи справжній?) і пішов до лісу. Все ще було відчуття всемогутности. І якоїсь суперпозиції світів. Здавалося, що треба тільки чекати, коли цей суперсвіт увійде в резонанс з реальністю, і зможу вирватися в реальність. Я розумів, що не знайду дороги, та запросто можу завалитися в будь-який намет. Здоровий глузд стримував і підказував, що коли прочуняю, треба буде розбиратися з наслідками. Я з хвилину чи дві дивився на один з наметів, з якого стирчали чиїсь ноги, і думав, що робити. Завалитися в намет було нерозумно. Карімат просто викинув десь в кущі. Я сумнівався, чи він реальний, тому позбувся його як баласту. І просто стояв посеред стежини. Ходили якісь люди, світили ліхтариками. Я просто закрив очі і чекав.

3 -- повернення (unshift)

нарешті я все чітко бачив. Повернувся до сцени. Все було так спокійно, аж не вірилося, що ніхто не звертає на мене уваги. Значить, я не робив серйозних дурниць. Сів десь позаду на чийсь карімат. Трохи відпочив від усього. Якийсь чувак зігнав мене і забрав карімат, я все ще мав при собі ліхтарик і вирішив таки знайти свій намет. Трохи походивши по лісі, зрозумів, що нічого не вийде — я просто навіть не намагався знайти якісь орієнтири, бо оточення все ще не сприймалося, як щось реальне. Вернувся, трохи погрівся в кафешці. Вже остаточно відійшовши, помітив, що всі світовраження пройшли; ось я знову звичайна людина зі своїми типовими страхами. Легко знайшов свій намет і ліг спати.

в обід пішов подивитися на сцену. Видно, якісь добрі люди віднесли мій намет під столик звукорежисера. Я ще хапнув геть трошки трошки грибів перед концертом і цього разу просто лежав на каріматі. Казали, що якщо вживати в короткі проміжки часу, то потрібна доза поступово зменшується. Але ніякого ефекту не було. Видно, є певний поріг, менше за який нема сенсу вживати.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

pustomytnyk: (Default)
pustomytnyk

November 2016

S M T W T F S
  12345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 08:32 pm
Powered by Dreamwidth Studios